درباره ما

آنچه کویرکده انجام می دهد...

پیشنهاد روش های هوشمندانه جهت تسهیل تجارت شما

تحقیق بازار
نقشه راه استراتژیک
مدیریت منابع

کویرکده

کویر کده چیست؟

توسعه اینترنت روشهای خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب میکند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می بینند. ویژگیها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفتهای شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله های روزانه بسیار گرانبهاتر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده تری داریم. دیگر صرف زمان هایی نسبتا طولانی در فعالیتهای نه چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسانها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسانها، آنها را مجاب میکند که با تغییر در الگوهای قدیمی و ناکارآمد زندگی، هوشمندانه تر و امروزیتر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیتهای وقتگیر و در عین حال کم اهمیت تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه حلهای جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام میکند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را میبرند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب میکند و مایل است دقیقتر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بیگمان خرید به روشهای نوتر، هوشمندانه تر و البته لذت بخشتری را میطلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده کنندگان سرویسهای اینترنتی و مشتریان فروشگاههای اینترنتی افزوده میشود.

کویرکده

ویژگی اصلی گوشی های هوشمند ایجاد امکان استفاده از برنامه های کاربردی است و گوشی هوشمند بدون استفاده از این برنامه ها تفاوت چندانی با گوشی معمولی ندارد. کویرکده محلی برای دانلود برنامه های گوشی های هوشمند است که به طور ویژه به کاربران فارسی زبان سرویس دهی میکند و ده ها هزار برنامه که توسط هزاران توسعه دهنده تهیه شده اند، از طریق آن قابل دسترسی هستند.

کویرکده فرصت مناسبی است برای توسعه دهندگان تا به بازار رو به رشد تلفن های هوشمند قدم بگذارند و کسب درآمد کنند. هم اکنون توسعه دهندگان برنامه های اندرویدی میتوانند با استفاده از ایمیل با مدیریت به آسانی برنامه های خود را منتشر کنند.

در کنار انتشار برنامه های هوشمند گوشی ها، کویرکده سعی در انتشار منابع لازم جهت توسعه نرم افزار ها می کند تا بدین گونه فرایند توسعه تسریع گردد.

بهینه سازی تمامی ابعاد تجارت شما